Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Co se jinam nevešlo:-)

                                                             Co se jinam nehodí...

Abych nepsala pořád jenom o Falcovi tak v této sekci se pokusim vám ukázat co jiného kromě Falca mě ještě baví.Dočtete se tu například o muzice, kterou poslouchám,prostě všechny možné aktualitky z našeho života.          

 

                     

Zpěvák Arakainu předčasně naděloval na svých www stránkách 
 
         
 
8.11.2008 - Honza Toužimský, zpěvák metalové kapely Arakain, obdaroval své fanoušky prostřednictvím vlastních webových stránek touzimsky.com. Rozhodl se tak, v dnešní době k téměř ojedinělému činu, kdy na svoje oficiální stránky umístil doposud nevydanou šuplíkovou záležitost ke stažení zdarma.
 
 
Jedná se o song s název Branou ráje, který složil a věnoval mu, jeho kolega Václav „Noid“ Bárta. Skladbu textem opatřil Noidův otec, Václav Bárta starší a bicí nahrál zpěvákův spoluhráč z Arakainu Lukáš „Doxa“ Doksanský. Sám Toužimský si pak mimo zpěvu nahrál i veškeré kytary.
 
„Noid mi tenhle kousek věnoval už před nějakým časem, za což mu mockrát děkuju, a protože jsem skladbu neplánoval k žádnému vydání, tak jsem si říkal proč si ji schovávat nevyužitou a nepodělit se. Mimo to i někteří fanoušci na webu začali diskutovat o Noidově muzice, takže mi to tím vlastně připomněli. To byl i důvod proč jsem se rozhodl dát nakonec píseň volně ke stažení“, říká zpěvák.
                                                                                                             
Jako doplňující informaci dodejme, že zmíněnou skladbu si mohou fanoušci stáhnout jak v klasickém mp3 formátu, tak pro náročnější posluchače je na touzimsky.com připravená i ve formátu wav.
 
Honzu Toužimského můžete aktuálně vidět na pódiích s kapelou Arakain, která právě jede podzimní část úspěšného Space Tour, koncem listopadu pak i v muzikálu Excalibur, kde ztvárňuje roli krále Artuše. A nakonec těsně před Vánoci i v rockové opeře Antigona v roli Haimóna.
Písničku si můžete poslechnout zde:  http://touzimsky.com/branou_raje.mp3
 
 
 
Nejbližší termíny:
 
14.11. Děčín, S-CENTRUM, Arakain                          
15.11. Horní Slavkov, KD, Arakain
16.11. Albrechtice nad Vltavou, KD, Arakain
21.11. Prachatice, Hotel Park, Arakain
22.11. Ústí nad Orlicí, KD, Arakain
29.11. Praha, Ta Fantastika, Excalibur
12.12. Praha, Ta Fantastika, Excalibur
13.12. Praha, Retro Music Hall, Arakain
20.12. Spálené Poříčí, Sokolovna, Arakain
22.12. Praha, Divadlo v Dlouhé,  Antigona
 
 
Oficiální stránky zpěváka: www.touzimsky.com               Oficiální stránky kapely: www.arakain.eu
Zdroj:tisková zpráva
Lenka Netušilová
Public Relations  

 


Mezi moje další oblíbené skupiny, patří Čechomor a to nejen, protože mají hezké písničky, ale také už 2. rokem podporují Pomocné Tlapky a navíc jsou to užasně milí lidé se srdcem na správném místě.Čechomor nahrál speciálně pro Pomocné Tlapky singl, který by vám měl hrát na téhle stránce, takže přejeme příjemný poslech.
                             

                                                                                                    Oficiální stránky skupiny: www.cechomor.cz 

 


 

Protože jsem sem napsala svůj názor na skupinu Čechomor, napíšu sem i svůj názor na Honzu Toužimského(viz první článek v této sekci) současného zpěváka skupiny Arakain podle mého názoru nejlepší české metalové skupiny u nás.Honzu jsem měla tu možnost poznat osobně a je opravdu super.Moc milý člověk, který si na nic nehraje a vůbec nemá žádné hvězdné manýry.Jeho přístup k fanouškům je obdivuhodný...Jsem moc ráda, že ho znám.

                                    oficiální stránky zpěváka:www.touzimsky.com


 

 Arakain vstupuje do druhé poloviny turné a nabízí nové skladby

 
 
             
18.11.2008 – Nové skladby a druhá polovina podzimního Space Tour, Arakain má stále co nabídnout. Kapela, která už podruhé v tomto roce vyjela na své Space Tour, a právě vstupuje do druhé poloviny jeho podzimní části, i přes své koncertní vytížení nezahálí. Svědčí o tom i fakt, že na probíhajícím turné momentálně představuje nové skladby z připravovaného CD, které by mělo vyjít na jaře následujícího roku.
 
Nejinak tomu bude i na dalších koncertech turné. Vedle doposud nevydaného songu „Zabiják“ (autor Jiří Urban), který byl zařazen už v playlistu jarní části tohoto tour a některých festivalových vystoupení, zazní i další zcela nové skladby. Jedná se o písně s názvy „Skrytá kamera“ a „Kam Bůh se dívá“ (autor obou Zdeněk Kub). To s jakou odezvu se písně u fanoušků setkají je možné se přesvědčit už na některém z následujících koncertů.
 
Arakain postupně zavítá a odehraje zbývající koncerty turné v Prachaticích (21.11. Hotel Park), Ústí nad Orlicí (22.11. KD), Praze (13.12. Retro Music Hall) a Spáleném Poříčí (20.12. Sokolovna). Vstupenky je možné zakoupit v předprodejní síti TicketStream, za symbolickou cenu 199Kč, případně na místě konání koncertu za 250Kč.
 
Kapelu jako hosté na jejich turné doprovází pražská rocková skupina Emipre, která rovněž plánuje vydání řadového CD. Pro pražský koncert se k nim v roli předkapely přidají ještě metaloví Dymytry.
 
Arakain aktuálně vystupuje ve složení:
 
Honza Toužimský – zpěv
Jiří Urban – kytara
Zdeněk Kub – baskytara
Mirek Mach – kytara
Lukáš „Doxa“ Doksanský – bicí
 
 
Oficiální stránky kapely: www.arakain.eu              

Oficiální stránky zpěváka: www.touzimsky.com

zdroj:tisková zpráva                                                                                      

Lenka Netušilová
Public Relations

Arakain s novým CD Restart objede Česko - Slovensko  
        
1.2.2009 – Praha, Plzeň, Brno, Bratislava a Košice – to je jen několik z výčtu měst a obcí u nás i Slovenských sousedů, které v rámci svého jarního turné navštíví metalová kapela Arakain. Space Tour 2009, jak je celé turné pojmenováno, bude zároveň i turném k nové desce Restart, která kapele na jaře vyjde.
Repertoár koncertní šňůry, čítající celkem 23 zastávek, bude tvořen především skladbami z novinkového CD. Arakain už na podzim loňského roku představil živě fanouškům, některé ze skladeb zamýšlených na připravovanou desku. Jednalo se o songy „Zabiják“ (autor Jiří Urban), a hlavně nejnovější „Skrytá kamera“ a „Kam Bůh se dívá“ (baskytaristy Zdeňka Kuba).  V repertoáru pak nebudou chybět ani starší písně, které si fanoušci v průběhu let oblíbili a pravidelně je vyžadují.
 
Turné startuje na svém téměř klasickém místě v Kulturním domě zámku Polná 13. března, následovat bude například Plzeň a Brno, přes stěžejní zastávku v Praze, v Retro Music Hall, kde kapela 23. dubna nové CD Restart i pokřtí. Na konci dubna se pak Arakain přesune na Slovensko. Tam odehraje pět koncertů a celou jarní část Space Tour zakončí 4. května v Trenčínském Piano Clubu.
 
Jako hosté se střídavě představí kapela Empire, která Arakain doprovázela i v loňském roce, dále metaloví Dymytry, Venefica, a dvě slovenské seskupení Dorian Gray a Asacorr. 
 
Space Tour 2009
13.3. Polná u Jihlavy - KD Zámek - 20:00                  
20.3. Plzeň - KD Šeříkovka - 20:00    
21.3. Chyšky u Milevska – KD . 20:00
26.3. Brno - KD Semilasso - 19:30    
27.3. Frenštát pod Radhoštěm           - KD - 20:00    
28.3. Březolupy - Sportovní hala - 20:00      
3.4. Kamenice u Benešova – KD - 20:00      
4.4. Strážov u Klatov – KD - 20:00    
11.4. Smržovka – Parkhotel - 20:00  
12.4. Dvůr Králové nad Labem           - KC Zálabí - 20:00      
16.4. Mohelnice u Šumperka – DK - 19:30    
17.4. Dolní Kralovice - KD 20:00        
18.4. Suchdol nad Lužnicí - MC Pyramida - 20:00      
23.4. Praha – křest CD - Retro Music Hall - 20:00      
24.4. Rakovník - KC - 20:00
30.4. Bratislava (SK) - DK Dúbravka - 19:00
1.5. Banská Bystrica (SK) - Dom Kultúry - 20:00
2.5. Košice (SK) - Stará Radnica - 19:30
3.5. Liptovský Mikuláš (SK) - Route 66  - 19:30
4.5. Trenčín (SK) - Piano Club - 19:00
 
Více informací na www.arakain.eu                                                           oficiální stránky zpěváka: www.touzimsky.com
Lenka Netušilová
Public Relations

           
   
TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek